Hac - Umre Rehberi

Hac - Umre Rehberi

ismailaga.hacveumrerehberi

Hac - Umre Rehberi .apk file info

  • App Version: 1.0.13 (60) (13 )
  • Updated Date: 2020-11-03
  • Apk Size: 48.05 MB
  • App Developer:İSMAİLAĞA - BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
  • Malware Check: TRUSTED
  • Android Version: 4.1.x and up
  • App Package: ismailaga.hacveumrerehberi
  • Support: Click

Description of Hac - Umre Rehberi

İsmailağa Hac ve Umre Rehberi uygulaması, bir hac veya umre yolcusunun okuması, aynı zamanda ziyareti boyunda yanında buludurması elzem olan bilgileri, kolay erişilebilir bir şekilde sunmaktadır.

İsmailağa Fetva Heyetinin katkılarıyla hazırlanan bu Hac ve Umre Rehberi, hem hac hem de umre ibâdetini yerine getirmek için bilinmesi ve dikkat ediilmesi gerekenleri her yönüyle içerirken, en çok sorulan sorulara da cevap veriyor.

İsmailağa Hac ve Umre Rehberi, bu kutsal yolculuk öncesi ve esnasında bir başvuru kaynağı olarak, dâimâ telefonunuzdaki yerini korumalıdır.

UYGULAMAMIZ TEST SÜRÜMÜNDEDİR. LÜTFEN GELİŞTİRMELERİMİZ İÇİN ÖNERİ VE ELEŞTİRİLERİNİZİ BİZLERE AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ÜZERİNDEN BİLDİRİNİZ.

Uygulama İçeriği:
★ Hac ve Umre Hakkında Bilgiler
★ Umre Hakkında Bilgiler
★ Hac ve Umre Yasakları
★ Hac ve Umre Hakkında Soru-Cevap
★ Hac ve Umre Hakkında Âyetler
★ Hac ve Umre Hakkında Hadîsler
★ Hac ve Umre Duâları
★ Umre Duaları
★ Mekke ve Medîne'de Ziyâret Yerleri
★ Sâlih Ameller
★ Namaz Vakitleri

Namaz vakitleri uygulamaya özel olarak sadece Mekke, Medîne, Cidde, Yanbu ve Riyad ile sınırlı tutulmuştur. Uygulama içerisinde tüm bölümler Hac için ayrı, Umre için ayrı hazırlanmıştır.

İsmailağa Umre Rehberi uygulaması, İsmailağa BT (Bilgi Teknolojileri) Birimi tarafından tüm platformlar için geliştirilmekte olup, öneri ve eleştirilerinizi beklemektedir.

İsmailağa Derneği, yepyeni uygulamalar ile hayatınızda önemli başvuru kaynakları oluşturuyor. Lütfen her türlü öneri ve geri bildirimlerinizi bizlere uygulama içi bağlantımızdan, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 811 7777 numaralı kuruluş hattımızdan iletmekten çekinmeyiniz.
İsmailağa Hajj and Umrah Guide application, a pilgrimage or Umrah reading of passengers, but also the information which is essential to visit next buludur tall, offers easily accessible manner.

This Hajj and Umrah Guide, prepared with the contribution of İsmailağa Fatwa delegation and the pilgrimage as well as Umrah worship that must be sinking and attention more to fulfill whereas in every way, answers the most frequently asked questions.

İsmailağa Hajj and Umrah Guide, that before and during the pilgrimage as a reference source is a protected place will always be in your phone.

OUR APPLICATION TEST VERSION is. PLEASE ADVICE AND CRITICISM FOR OUR DEVELOPMENT RELEASE CONTACT INFORMATION TO US THROUGH OUR BELOW.

Application Content:
★ Information about the Hajj and Umrah
★ Information on Umrah
★ Hajj and Umrah Prohibitions
Questions and Answers About ★ Hajj and Umrah
★ About Hajj and Umrah revelations are
★ About Hajj and Umrah Hadith on
★ Praying for Hajj and Umrah
★ Umra Prayers
★ visit places in Makkah and Madinah
★ righteous deeds
★ Prayer Times

Prayer times only to Mecca as a special application, media, Jeddah, Yanbu and Riyadh is limited. Applications in all divisions separately for Hajj, Umrah is prepared to separate.

İsmailağa Umrah Guide application, İsmailağa IT (Information Technology) is being developed by the Unit for all platforms, await your suggestions and criticisms.

İsmailağa Association, constitute important references in your life with new applications. Please contact our app us your suggestions and feedback, please feel free to email us or [email protected] 0850 811 7777 organizations to pass along our line.


What's New?!

In Hac - Umre Rehberi 1.0.13 (60)

* Ayarlara ek seçenekler eklendi.

* Uygulama hakkında düzeltmeler yapıldı.

* Performans iyileştirmeleri yapıldı.

* Logo güncellendi.

Other Versions

App Permissions

  • android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
  • android.permission.INTERNET
User rates for Hac - Umre Rehberi

0

0 total
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Rate this app

0 / 5

0 Reviews

Write A Comment

0 CommentsTop Today APK

+ Browse more...