Namaz Sure ve Duaları Ezberle

Namaz Sure ve Duaları Ezberle

com.gthpro.namaz_sure_ve_dualari_ezberle
2020-11-30 v 1.0 0 Lifestyle by 6th Pro TRUSTED

Namaz Sure ve Duaları Ezberle .apk file info

 • App Version: 1.0 (1 )
 • Updated Date: 2020-11-30
 • Apk Size: 8.18 MB
 • App Developer:6th Pro
 • Malware Check: TRUSTED
 • Android Version: 4.0.3 and up
 • App Package: com.gthpro.namaz_sure_ve_dualari_ezberle
 • Support: Click

Description of Namaz Sure ve Duaları Ezberle

Namazda okunan sureleri, (Hanefi ve Şafi) namaz dualarını ezberlemek için yardımcı bir uygulama sunuyoruz.

(Bu uygulamamız namazda okunan temel sure ve duaları içermektedir. Daha fazla sure, dua ve Namaz hocası (simülatör) içeren Sure Dua Öğretici Ezberletici adlı uygulamamız Market'te mevcuttur. Bu uygulamamız, kullanıcılarımızın istek ve önerileri üzerine, sadece namaz sure ve dualarını öğrenmek isteyenlere küçük boyutlu olması için hazırlanmıştır.)

Hanefi ve Şafi namaz duaları ile surelerin Arap ve Latin harfleriyle yazımı ve Türkçe mealleri aynı anda takip edilebilmektedir. (Şafi dualarında Türkçe mealler şimdilik bulunmamaktadır.)

Uygulamamız ile seçeceğiniz bir sureyi ayet ayet, duaları da cümle cümle ve belirli aralıklarla tekrar eden şekilde dinleyebilirsiniz. Sesli olarak okunan ayetler ve dualar Arapça ve Latin harfleriyle (Türkçe) takip edilebilir. O anda okunan ayet veya dua cümlesi, renklendirilmektedir.

Her bir cümlenin kaç kere tekrar etmesini ve tekrarlar arasında kaç saniye beklemesini istiyorsanız, hemen o ekranda bunları ayarlayabilirsiniz. Sureyi veya duayı dinlemeye başladığınız anda bile tekrar sayısı ve bekleme zamanı ayarlarında değişiklik yapabilirsiniz. Dinlediğiniz ayeti (veya cümleyi) tekrar etmeniz için araya uygun bir bekleme zamanı ayarlamanızı tavsiye ederiz. Geri tuşu ile önceki ekrana döndüğünüzde bekleme süresi, tekrar sayısı ve yazı boyutu cihazınıza kaydedilir ve her seferinde yeniden ayar yapmaksızın kendi ayarlarınız hazır olur.

Sure veya duanın sadece belli bir yerini dinlemek isterseniz istediğiniz satıra parmağınızın ucuyla dokunmanız yeterli. Hangi satıra dokunursanız uygulamamız o satıra geçecektir. Dilediğiniz cümleyi iyice öğrenene kadar tekrar edebileceksiniz.

Sureleri ve duaları tekrarsız bir şekilde dinlemek isterseniz tekrar sayısını ve bekleme süresini en az değere ayarlayın.

Metin boyutlarını değiştirmek isterseniz A- ve A+ düğmelerini kullanabilirsiniz.

1x 2x 3x 4x işaretli düğmelere dokunarak 4 farklı okuma hızından birini seçebilirsiniz. (Dikkat: Bu özellik sadece Android 6.0 ve üzeri sürümlerde bulunmaktadır.)

Namaz Surelerini ve namaz dualarını Ezberlemek isteyenlere de inşallah uygulamamız faydalı olur.

Uygulamamızda:

İstiaze (Euzu Besmele)

Subhaneke

Tahiyyat (Ettahiyyatu)

Allahümme Salli

Allahümme Barik

Rabbena Atina

Rabbenağrifli

Kunut duaları (Allahümme inna nesteinüke, Allâhümme iyyake nabüdü)

Veccehtü

Amentü

Fatiha Suresi

Fil Suresi

Kureyş Suresi

Maun Suresi

Kevser Suresi

Kafirun Suresi

Nasr Suresi

Tebbet Suresi (Mesed)

İhlas Suresi

Felak Suresi

Nas Suresi

Yer almaktadır.

Uygulamamız ile ayet ve duaları cümle cümle görüp, okuyup, dinleyip, otomatik tekrarlarla öğrenebilirsiniz.

Besmele, sadece Fatiha Suresinde seslendirilmiştir. Elektronik ortamdaki fontlardan dolayı bazı cihazlarda şeddeli kullanımlarda esre harfin değil şeddenin altında gösterilebilmektedir.

Uygulamamız için sure ve duaları özel olarak okuyup bize gönderen Türkiye-Adana Nomanoğlu Camii Müezzini Nuri Akar Hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Allah ondan ve sizlerden razı olsun.

Herhangi bir hata veya yanlışlıkla karşılaşırsanız lütfen bize e-posta ile bildiriniz.

read time in prayer, (Hanafi and Shafi'i) application that helps you to memorize the prayers we offer a prayer.

(This practice involves reading the basic time and prayer in the prayer. More time, prayer and prayer instructor (simulator) containing Surat prayer Tutorial Ezberletic available application called Our Market. This practice our users' requests and suggestions on only prayer time and who want to learn the prayers it is intended to be small in size.)

Hanafi and Shafi'i spelling of the Arabic and Latin letters with prayer time and prayer Turkish meal can be monitored simultaneously. (Turkish meal in prayer Shafi is now available.)

With our application you choose a duration of verse, verse, sentence by sentence prayers and listen to the repetitive manner at regular intervals. Voice recited verses in Arabic and Latin letters and prayers are with the (Turkish) can be followed. At that moment, recited verses or pray sentence is colored.

If you want to wait for a few seconds between each sentence to repeat and repeat many times, now he can set them on the screen. The moment you start to listen to Surat or even prayer can change in the number of repetitions and the wait time setting. The verse you listen (or sentence) we advise you to set an appropriate waiting time for you to meet again. waiting time when you return to the previous screen with the Back button, the number of repetitions and font size are saved to your device and is ready every time without re-setting your own settings.

If you want to listen to Surat or just a certain place praying, just touch the tip of your finger to the desired line. If you touch Which line application we will get in that line. You can repeat until the desired sentence thoroughly learned.

Set Surat and prayers unrepeated way if you want to listen to the number of repetitions and the waiting time to a minimum value.

A. If you want to change the text size and use the + button.

1x 2x 3x 4x marked by tapping the button, you can choose from 4 different reading speed. (Note: This feature is available only on Android 6.0 and higher.)

Prayer for those who want to memorize Surah our hope and prayer prayers particularly useful applications.

Our Practice:

İstiaz A (Lng Basmala)

Subhanek to

Tahiyyat (Ettahiyyat a)

Allahumma Salli

Allahümme Barika

Rabbana Athens

the Rabbenağrifl

Kunut prayers (Allahumma inna nesteinük to, allahümme iyyak was Nabua)

I Vecceh

Credo

Al-Fatiha

Al-Fil

Surat Quraish

Mauna Surat

Al-Kawthar

Disbelievers Surat

Surat an-Nasr

Tebbet Sure (Mesed)

Surah Ikhlas

Al-Falaq

Surat an-Nas

The place is located.

See verses and prayers are with our application, sentence by sentence, read, listen, you can learn with automatic again.

Bismillah, was performed only in Surah Fatiha. Because of the font in the electronic environment in some devices not in use şeddel Ezra's letter to be displayed under the Şedd.

Our application for special prayers as time and read the Turkey-Adana Mosque muezzin sending us Nomanoğl We would like to thank our teacher Nuri Akar. God bless you and from him.

If you encounter any errors or inaccuracies, please contact us by e-mail.


What's New?!

In Namaz Sure ve Duaları Ezberle 1.0

Temel Namaz Sure ve Dualarını öğrenmek isteyenler için küçük boyutlu olarak hazırlanmıştır. Sure ve duaların Arapça ve Latin harfleriyle yazılışları ve Türkçe mealleri yer almaktadır.

Other Versions

App Permissions

 • android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
 • android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
 • android.permission.INTERNET
 • android.permission.WRITE_SETTINGS
User rates for Namaz Sure ve Duaları Ezberle

0

0 total
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Rate this app

0 / 5

0 Reviews

Write A Comment

0 Comments